NASZA MISJA

Firma EKOPOL specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy ogromne doświadczenie, specjalistyczne zaplecze oraz doskonałą kadrę techniczną, co wprost przenosi się na jakość usług świadczonych przez firmę.
W obszarze naszego działania znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oczyszczania ścieków. Są to rozwiązania sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów.

FIRMA EKOPOL

Firma EKOPOL powstała w 2000 roku łącząc wieloletnie doświadczenie i wiedzę swoich założycieli. Obecna, ugruntowana pozycja na rynku jest wynikiem rozwoju technologii i stałego poszerzania sieci sprzedaży.
Rozwiązania które wdrażamy należą do najbardziej ekonomicznych inwestycyjnie.
Optymalna konstrukcja potwierdzona jest wieloma atestami i pozytywną opinią dotychczasowych użytkowników przewyższając korzyściami w płaszczyznach montażowej, projektowej, eksploatacyjnej i finansowej rozwiązania konkurencyjne. Jednym z naszych osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie klientom kompletnej technologii montażowej zachowując przy tym pełną gwarancję i ważność atestów na samodzielnie zamontowane przez nich oczyszczalnie. Instalacja oczyszczalni we własnym zakresie stanowi dla wielu klientów ważny argument inwestycyjny.

NOWOŚCI

Wiosną 2011r. wprowadziliśmy do stałej produkcji absolutny hit na polskim rynku oczyszczalni przydomowych – włazy rewizyjne regulowane teleskopowo, tym samym nadbudowy włazów przeszły w naszej firmie do historii.

Z końcem roku 2010 wszystkie produkty EEKOPOL zostały zmodernizowane i wzbogacone o innowacyjne rozwiązania techniczne. Stałą ofertę firmy zasiliły tunele rozsączające, przepompownie ścieków i obudowy studni chłonnych.

W 2006 roku firma EKOPOL wprowadziła na rynek innowacyjną technologię zbiorników z napowietrzanym złożem zanurzonym. Oczyszczalnie zbudowane w oparciu o te rozwiązania zapewniają bardzo dużą skuteczność i szybkość oczyszczania zmniejszając wymagane wymiary pola rozsączającego lub eliminując je.

Jeśli są Państwo zainteresowani nową technologią prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z działem technicznym, tel. 24/ 722-43-67 lub za pomocą formularza kontaktowego

plants